• q56
 • q55
 • q61
Mirë se vini në faqen tonë të internetit
Shenzhen SYM Electronics Co, Ltd, themeluar në vitin 2006. Gëzojnë reputacion të madh në customization profesional të një shumëllojshmëri të gjerë të Konektorë, pajimet tela, kuvendet kabllor.

Pra, pse SYM Electronics

Produktet tona kanë një gamë të gjerë të aplikacioneve
 • Përparësitë

  Përparësitë

  Our products have good quality and credit to let us establish win-win cooperation with many countries.
 • shërbim

  shërbim

  Nëse kjo është e para-shitjes ose pas shitjes, ne do t'ju ofrojë shërbimin më të mirë për të le ju e dini dhe të përdorin produktet tona më shpejt.
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Over 12 years OEM / ODM experience. Give us your ideas, we achieve your design accurately.

Rreth nesh

SYM Electronics is a full service manufacturer, specializing in manufacturing kinds of connector  , wire harness and cable assembly which including Pin/Female header;Box header;FPC/FFC Connector;D-SUB/DVI/USB/RJ11/RJ45 Connector series; Wafer Connector;Servo cable, data cable…etc.

 

E themeluar në vitin 2006. Gëzojnë reputacion të madh në customization profesional të një shumëllojshmëri të gjerë të Konektorë, pajimet tela, kuvendet kabllor.

 

Products can be widely used in below fields: Industrial automation,New energy,Automobile,UPS(uninterruptible power supply),Telecommunications ,Medical Equipment and Devices, Security Devices …etc.

 • DSC_6162
 • DSC_6211
 • DSC_6165
 • DSC_6157

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.